| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Pilotzsem
Czytelnik

Dołączył: 22 Maj 2019 Posty: 1 Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy sacz Posiadane auto: Daewoo Matiz 1999 0,8
Piwa: 0/0
|
| Wysłany: Sro 22 Maj 2019, 15:34
Temat postu: matiz kręci i nie pali |
|
|
| Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam matiza z 99 z instalacja lpg. W dniu dzisiejszym rano samochód odmówił posłuszeństwa a mianowicie rozrusznik kręci ale nie może zapalić. Słychać co jakiś czas jak strzela w gaźnik. Próbowałem odpalać na gazie i benzynie i nic. Wymieniłem kable świece i cewkę ale nie pomogło jakieś propozycje ? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Matiz ) Porady, problemy techniczne
|
|
Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
|
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 |
Created by idealneT and OM System |
|