| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
nie.za.fajnie
Czytelnik

Dołączył: 03 Sie 2025 Posty: 1 Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzesko Posiadane auto: Honda Cbr500R
Piwa: 0/0
|
| Wysłany: Nie 03 Sie 2025, 13:15
Temat postu: Przepalający się bezpiecznik w Hondzie CBR500R POMOCY |
|
|
Hej,
szukam pomocy w związku z przepalającym się bezpiecznikiem Spare 7,5A.
Podczas jazdy na motorze w pewnym momencie zgasł wyświetlacz i po ponownym włączeniu pozostał wyłączony. W ostatnim czasie wymienialiśmy kierunki ale to chyba nie one są problemem, ponieważ je sprawdziliśmy oraz licznik biegów.
Bezpiecznik przepala się odrazu po włączeniu a wyświetlacz nie działa.
Przestają też działać kierunki. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
Popularne dyskusje w dziale: ( Strefa kobiet ) co się obecnie nosi, moda i uroda
|
|
Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group
|
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 |
Created by idealneT and OM System |
|