Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Nubira ) Nubira kupic czy nie?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Nubira ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojto

Czytelnik



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): zawiercie

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lip 2006, 19:41
Temat postu:

Nubira kupic czy nie?


Co sądzicie o tym aucie , cena niska ale jak jest z tymi samochodami w praktyce?????????
_________________
wojto
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Krix

Czytelnik



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): G.Śląsk

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Sie 2006, 14:31
Temat postu:

Re: ( Daewoo Nubira ) Nubira kupic czy nie?


Ja moją Nubirke oceniam na 4 z dużym +. Ma swoje mini=usy (tuleje wachacza przód, ręczny, uszczelka pod deklem)ale w ogólnym rozrachunku sprawuje sie dobrze. Wygodna, pojemna (mam kombi) i ładna (oczywiście wersja I bo II są troszke takie nie takie). Silniki wytrzymałe dobrze tolerują instalacje LPG i to zarówno II-ej generacji jak i IV-ej.
Praktycznie największym minusem jest marka Daewoo która miała zbyt mało czasu aby dac sie poznać z tej lepszej strony a Nubira jest w swojej kategorii cenowej nie do pobicia. Za tą cenę nie dostaniesz nic lepszego.
Powrót do góry
gadu-gadu
FUGGES

Czytelnik



Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Mar 2008, 22:59
Temat postu:

Chce kupić autko daweoo NUBIRE (sedan) z LPG i mam problem


Pomóżcie mi chłopaki czy auto Nubira - limuzyna/sedan z roku 1997 z grudnia warta jest 7000 zł ma LPG , 4 opony zimówki wraz z felgami tylko jedna sprawa mnie przygnebia jej stan licznika a ma ona juz 345 000 km przejechane i sie boje że jak ją kupie to długo sie nie naciesze bo będa awarie auta. Tym autem jeździł mój szef i ostatnio troche syn trzeba dodać że praktycznie nic nie psuła sie tylko drobne usterki ale to normalka zero jakiej kolwiek kolizji autem jeździli bardzo powoli to nie jest jakieś wyzyłowane auto przez nich. Tylko ten licznik co mam robić warto kupić to auto doradźcie mi prosze Sad czekam na szybką odpowiedź dodam jeszcze auto było garażowane
Powrót do góry
gadu-gadu
tsylwek75

Czytelnik



Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): zgierz
Posiadane auto: daewoo nubira II kombi 1,6 2001 LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 19 Cze 2014, 21:20
Temat postu:

Re: ( Daewoo Nubira ) Nubira kupic czy nie?


warto,ale nie za taką kasę.Te roczniki chodzą po 2-3 tyś.Ato że ma drugi komplet kół to nie ważne.Pamiętaj,że to jest I
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Nubira ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Nubira »

Opinie o samochodach Daewoo Nubira - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Nubira ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System