Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Espero ) problemy z zamkiem drzwi Espero



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Espero ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dexter_j

Czytelnik



Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ełk

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Paź 2007, 00:45
Temat postu:

problemy z zamkiem drzwi Espero


Najpierw siadł mi lewy centralny zamek,zatrzaskiwał po kazdym chlapnięciu drzwiami,zdarzyło sie,że musiałem prosić kolęgę o dowiezienie zapasowego klucza 100km od domu.
Zdjąłem tapicerkę...za wiele nie mogłem dopatrzec się co jest przyczyną... pomyślałem,że to wina siłownika,że nie trzyma i dlatego zatrzaskuje,więc przybkolowałem go oklejajac Poxipolem popychacz,żeby ciężko chodził(popychacz posmarowałem olejem,żeby klej nie połączył na stałe z jego obudową).
Przetrwałem na tym ponad rok,przyszła następna faza,czyli drzwi pasażera...ale to mały problem,pasażer musiał uzywac obu rąk,żeby wysiąśc z samochodu... Zaleta tej awarii była,gdy chciało się wypuscić kobietę...niekażda osoba "trybiła",jak to zrobic,kiedy przytrzymac zapadke i w którym momencie podnieśc klamkę...W ostateczności,trzeba było samemu to zrobić no i mimowolne przytulanki wtenczas...
Dzisiaj zatrzaskuje ponownie centralny(lewy)..
Moim zdaniem pęka któraś sprężynka..... na pewno to nie wina siłownika.
W necie mozna nabyć zamek za 55 zł +przesyłka co pojutrze zrobię ....
Powrót do góry
gadu-gadu
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Nie 21 Paź 2007, 13:39
Temat postu:

Re: ( Daewoo Espero ) problemy z zamkiem drzwi Espero


no powinno pomóc Smile
_________________
piotr
Powrót do góry
Dariusz Perek

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): ŁÓDŹ
Posiadane auto: Daewoo Espero 1997 1,5 DOHC
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 06 Lis 2009, 11:25
Temat postu:

Re: ( Daewoo Espero ) problemy z zamkiem drzwi Espero


Ja psikałem, psikałem i "g" to dało aż w końcu poradzono mi żeby wymienić zamek w drzwiach (zamek 50zł, wyminana 50zł) i hula Very Happy
_________________
Daro97
Powrót do góry
sokomoko

Czytelnik



Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mokotów
Posiadane auto: Espero 1.5 i 16V (90KM) LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Maj 2012, 09:38
Temat postu:

Re: ( Daewoo Espero ) problemy z zamkiem drzwi Espero


Tez mam podobny problem, i moze ktos pomoze. Drzwi otwieram i zamykam z kluczyka, no i czasem mam przedziwni problem, otoz po przekreceniu kluczyka, wszystkie drzwi sie otwieraja a drzwi od kierowcy pare dni sie otwiera, a potem znow problem i sie nie otwiera. Ten bolec nie wyskakuje do gory do konca i klamka luzna nie otwiera, i od srodka tak samo nie mozna otwierac. Najdziwniejsze w tym, ze problem sam znika i bolec wyskakuje np pod czas jazdy, ale stoje autem i pik sam sie poprawia i po paru dniach znow problem i nie wyskakuje Smile
Powrót do góry
awgan1988

Czytelnik



Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): włodawa
Posiadane auto: daewoo espero 99
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Cze 2013, 20:45
Temat postu:

problem z zamkiem i parowaniem szyb


witam od nie dawna jestem posiadaczem espero 99 rok z immo i mam taki problem a raczej kilka problemów,oto pierwszy z nich
jak mogłem otwierać drzwi od str kierowcy kluczykiem to otwierało się np tylko przednie drzwi lub tylne,mam też problem z parowaniem szyb podczas jazdy w deszcz,trochę pomaga nawiew(zimny)ale to za mało żeby bezpiecznie jeździć,gdzie znajduje się ten cały filtr który może być zapchany??w podszybiu go nie ma bo sprawdzałem za schowkiem???ale jak on wygląda i gdzie jest?jak sprawdzić czy i gdzie jest przerwana ścieżka od podgrzewania tylnej szyby?czy to że niedziałań to wina mniejszego bezpiecznika????i to samo z lusterkami ani nie działa elektryczne sterowanie ani podgrzewanie prosze o pilną pomoc nawet na gg 25535057
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 25 Cze 2013, 20:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Espero ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Espero »

Opinie o samochodach Daewoo Espero - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Espero ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System