Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkko

Auto Maniak



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1158
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2008
Piwa: 49/14
Wysłany: Wto 19 Sty 2010, 19:37
Temat postu:

Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


Witam.Chcę kupic cos takiego,ładnie wygląda,dobra cena,mały przebieg-może kręcony,ale przed kupnem podjade na diagnostyke,da się sprawdzić przebieg ? Co o tym koledzy i koleżanki myslicie,warto kupić Lanosika.Jeżdzę Cieniakiem,myślę że Lanoś lepszy,ale lepszy od Wolkswagena,albo czegoś innego za te pieniądze.Fiat odpada-TRAGEDIA!!!!!!. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11240214 .Pozdrawiam.
Powrót do góry
daniel 31.77

Dyskutant



Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 51
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: scenik 1.9 dci 2002r,lanos 1,4 2002r
Piwa: 1/2
Wysłany: Wto 19 Sty 2010, 22:09
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


da się sprawdzić przebieg ?
jeżeli kolego był serwisowany do końca to przebieg możesz sprawdzić w ASO.Jeśli chodzi czy kupić czy nie to ci powiem że mam lanie 6 lat i nie na żekam (nie wiem jak ten silnik hula, ja mam z 1,4 ),podejrzewam że na pewno przebieg zmieniony
Powrót do góry
arkko

Auto Maniak



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1158
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2008
Piwa: 49/14
Wysłany: Wto 19 Sty 2010, 22:42
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


No własnie dziwi mnie troche ta równa sumka na liczniku,tak się zatrzymała na równo czy ktoś na równo podkręcił,żadnych końcówek w metrach.
Powrót do góry
piotrek303

Debiutant



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 31

Posiadane auto: lanos sedan 1,5 16V 1999r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Sty 2010, 16:26
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


Ładne autko. Myślę, że wart zainteresowania. Przebieg przypuszczam, że jest podany w przybliżeniu, a na liczniku może być jakaś końcówka. Według mnie może być taki przebieg widać to trochę na zdjęciu. Mam na myśli pedały - nie są wytarte gumy, kierownica - nie wytarta, (mieszek przy drążku zmiany biegów wygląda ładnie tzn. skay jest nie wytarty) - przynajmniej na zdjęciu tak wygląda, ale trzeba ocenić na miejscu. Sprawdź czy nie są wytarte siedzenia w szczególności kierowcy (może być wysiedziałe), czy olej na bagnecie jest w normie i czysty (jak szukałem auta dla siebie to często widziałem jak wyglądał olej nie zmieniany chyba od nowości). Jeśli auto było serwisowane to tak jak napisał daniel można sprawdzić w ASO no i oczywiście wpisy w książce gwarancyjnej. Ważne żebyś sprawdził czy nie ma śladów rdzy, jeśli tak to raczej miał jakąś stłuczkę bo normalnie lanosy nie rdzewieją.
Jeżdżę lanosem z takim samym silnikem (sedan) i muszę przyznać, że chodzi nieżle szczególnie na wyższych obrotach, tym bardziej jak się przesiądziesz z cienkiego. Przez 5 lat miałem tylko awarię pompy paliwa (kupiłem na allegro za 150zł), uszczelka pod pokrywą zaworów 15zł. no i czujnik ciśnienia oleju 14zł. Myślę, że będziesz musiał zamontować instalację gazową bo ma dość duży apetyt (mój jeździ od samego początku na gazie 130tys).
_________________
Pierwsza po Bogu jest Polska.
Powrót do góry
Rami24

Debiutant



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Matiz JOY
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 28 Sty 2010, 11:16
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


Dużo sprzętu jest na www.gazik.pl ,można poszperać Very Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 28 Sty 2010, 11:16
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
AWAL

Debiutant



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stąporków / Świętokrzyskie
Posiadane auto: Kia Carnival 2,9 CRDI, 2002r. automat
Piwa: 1/3
Wysłany: Sob 30 Sty 2010, 12:08
Temat postu:

Lanos


Witam.
Polecam, posiadam Lanosa 99r. kupiony w salonie, przebieg 61tys. km., a więc mały przebieg jest możliwy w niektórych egzemplarzach. Do tej pory wymieniałem oprócz płynów eksploatacyjnych tylko żarówki. Blachy ocynk, korozja ma nikłe szanse. Miałem wielu chętnych do odsprzedania, ale mi szkoda bo to auto jest naprawdę dobre, chociaż mam drugie auto. Lanosik na trasie niema sobie równych, chyba że te z pierwszej półki sportowe.
Powrót do góry
gadu-gadu
Rami24

Debiutant



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Matiz JOY
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Lut 2010, 15:19
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Chcę kupić Lanosa-proszę o opinie


Daewoo nie miało ocynku .Nadwozia zabezpieczano przez kataforeze.
Różnie się sprawdza, raczej na plus.Rdza będzie tam ,gdzie auto było bite lub wymieniano elementy nadwozia .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Lanos »

Opinie o samochodach Daewoo Lanos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System