Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Polonez ) Problem z linka do sprzegla



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Polonez ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shangx

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Wrz 2009, 12:17
Temat postu:

Problem z linka do sprzegla


Witam

problem polega na tym i chyba byl walkowany na innych forach. Chodzi tu o zacinanie sie linki do sprzegła, tzn nie chodzi plynnie. Nasmarowałem ja i troszke pomogło. Oryginalna sie urwala i kupiona byla do poloneza, ale tych starych typów i byla za krótka. Mam stronę internetową która sprzedaje do tego modelu linki tylko nie wiem którą wybrać.

Jest do Daewoo polonez plus i do rovera, różnica ceny to 1zł, tylko nie wiem która bedzie dobra, kupie i dalej bedzie za krótka lub sie bedzie zacinać.

Jesli ktos wie jak mi pomóc to z góry dziekuje.
Pozdrawiam

P.S. Jeszcze takie zapytanie podczas ruszania na pol-sprzegle slychac taki głos jakby hamowal autobus. Dzwiek bebnów hamulcowych.
Czy to wina docisku?. Łożysko było wymieniane, tarcza też. Podczas jechanie nic nie slychać. Podczas wymieniania tarczy sprzegła na nową. Widać było porysowane lopatki docisku, moze to jest wina tego?.
Powrót do góry
mirek629

Debiutant



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płońsk
Posiadane auto: DEwoo POlonez 1.6 GSI
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Wrz 2010, 18:11
Temat postu:

Re: ( Daewoo Polonez ) Problem z linka do sprzegla


Witam jeśli posiadam takiego samego poloneza i kupując do niego części idzie się do sklepu i mówi się po proszę linkę od sprzęgła na Lukasie czyli do tych nowszych modeli podejrzewam że pewnie jest to 98 lub 97 rok a sprzęgło może już być wytarte i dlatego tak z ruszania na pół sprzęgle hamuje . A gdy się rusza poszarpuje trochę ??
nawet dgy mu się gazu da?.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Polonez ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Polonez »

Opinie o samochodach Daewoo Polonez - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Polonez ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System