Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Chairman ) Brak chłodzenia silnika



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Chairman ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Caballero

Czytelnik



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 9


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2018, 09:47
Temat postu:

Brak chłodzenia silnika


Witam, jakiś czas temu kupiłem lanosa 1,4. Nie włącza się w nim wentylator i szukając przyczyny natknąłem się na kilka ciekawostek. Pod chłodnicą znalazłem wtyczkę, która nigdzie nie została podłączona, zaś wychodzące z niej przewody są bardzo grube. W okolicach głowicy znalazłem dwie wtyczki, jedna na jeden pin, a druga na dwa, co wygląda tak, jakby ktoś wymienił czujnik z niepasującą wtyczką i nie można ich ze sobą połączyć. Czujnik zamontowany w silniku ma długi przewód z jednym pinem. Wskaźnik temperatury na desce wskazuje dobrze. Wentylator podłączony na krótko pracuje bez zarzutu, więc podłączyłem go na krótko, aby można go było włączyć ręcznie, ale takie rozwiązanie nie sprawdza się, gdyż stojąc w korku przy pracującym wentylatorze temperatura po jakimś czasie rośnie.
Ogólnie problemy z temperaturą nie występują, bo utrzymuje się ona na stałym poziomie, tak na długich jak i na krótkich trasach, ale stanie na światłach staje się czasem problematyczne.
Dostrzegłem także przewód z mosiężną końcówką, której nie ma gdzie podłączyć, a powinna być gdzieś wkręcona - zakładam, że do modułu zapłonowego, ale tam nie ma miejsca.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak samemu rozwiązać te problemy?
Pozdrawiam
Krzysztof
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Chairman ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Chairman ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System