Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Lanos ) Poszukuje Lanosa lub Nubiry



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krobak1

Czytelnik



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: KILKA
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 02 Lip 2018, 00:38
Temat postu:

Poszukuje Lanosa lub Nubiry


Proszę bardzo forumowiczów o rady na temat Daewoo Lanos lub Nubira.
Chce kupic autu żeby je zagazować oraz żeby można było używać do ciągnięcia przyczepy lekkiej.
W niedalekiej przyszłości moja córka prawdopodobnie będzie również potrzebowała auta do nauki jazdy.
Słyszałem że samochody szczególnie Lanos jest słabo wyposażony (ponoć bywają auta bez wspomagania nawet).
Proszę napisać które silniki najlepiej współgrają z instalacją gazową, a które gorzej, jakich przebiegów szukać kiedy planuję zainstalować gaz?
Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy Lanosy i Nubiry maja blachy z ocynku?
To i jeszcze wiele kwestii mnie interesuje
Pz
Powrót do góry
likabema

Czytelnik



Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Citroen C5 kombi 1,6 HDI 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Lip 2018, 00:34
Temat postu:

zakup daewoo nubiry


ocynk mają tylko te które szły na zachód, gaz tolerują wszsytkie motory, kup sobie z gazem , wyjdzie taniej, nubira może mieć klime 4 szyby elektryczne, lusterka elektr. podgrzew. siedzenia, skórę, alusy, lanos może nie mieć nic, nawet wspomagania kierown. chociaż rzadko. Przebiegi szukaj do 200 tys, przy 250-270 masz wymiane uszczelki pod głowicą lub całej głowicy, lecą progi, reszta blachy w miarę, levi przednie zawieszenie, szukaj silnika 2.0, jest mocniejszy a pali 14 gazu w miescie w korkach, 11 gazu na trasie przy 120-130km/h, motor 1.6 pali 1 do 2 litrów gazu mniej i jest wyraźnie słabszy. O lanosach za dużo nie wiem poza tym że są głośne i takie sztywne jakieś, ja mam nubire i uzywam jej jako drugie auto do miasta. Moja właśnie doszła do 260 tys km i padła uszczelka, głowica okazała się pęknięta, więc kłądę głowicę po pełnej regenaracji, uszczelki , nowy cały rozrząd z pompą, przy okazji amorki tył, poduszki, łożyska 2 szt kół, swiece, kable i wachacze przednie, wszystko 2000 zł, i pomimo że to cena auta to będe śmigał dalej bo jak kupię inną za 1500 zł nawet to taka dobra na pewno nie będzie. Ceny części smiesznie tanie, w innym aucie tyle rzeczy to ze 3500 zł by kosztowało,
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Lanos »

Opinie o samochodach Daewoo Lanos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Lanos ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System