Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Lanos ) Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owen666

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Deawoo Lanos
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Sty 2018, 19:03
Temat postu:

Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!


Witam, na początku chciałbym powiedziec ze mechanikiem to ja nie jestem, lubie sie po prostu troche pobawic. Posiadam Lanosa sedan silnik obecnie 1,5 wczesniej 1,4. Od około tygodnia mam problem z autkiem. Zaczne moze od tego ze w pierwszy dzien swiat przestał działac nawiew, razem z kumplem ogarnelismy temat okazało sie ze szczotki sa juz powycierane, przeczyscilismy wszystko i narazie dziala, pisze bo moze to miec jakis wpływ, po jakis pieciu dni bez jezdzenia wsiadam do auta a tam rozładowany aku, odpaliłem z kabli ale zrociłem uwage na to ze mimo ze nie ma kluczyka w stacyjce to swieca sie diody m.in check pasy reczny itp tak jakby był zapłon włączony gdy dojechalem na miejsce problem ustal. Nastepnego dnia wsiadam do auta i wszystko ok lecz po dojechaniu na miejsce znow pala sie diody odpalilem samochód i problem ustal, lecz gdy chciałem wracac do domu zauwazylem swiecace sie diody aku był juz rozladowany wiec znow kable rozruchowe, gdy dojechalem do domu wyjmuje kluczyk a silnik pracuje dalej jak gdyby nigdy nic, odpielem aku i zostawilem samochod, nastepnego dnia wsiadam do auta podpinam aku a diody sie swieca w najlepsze znow nie moge zgasic silnika oprocz tego doszly kolejne problemy w postaci nie dzialajacego nawiewu oraz mechanizmu wycieraczek, rozebralem plastik wkolo stacyjki i zauwazylem ze byl odlaczony kabel od cewki immo (mysle ze i tak to nie dzialalo) sprawdzilem łopatke stacyjki jest ok, kostka stacyjki tez wydaje sie w porzadku, bo jesli odłączyłem ja od zasilania to diody chyba powinny zgasnac, tak za bardzo nie wiem gdzie teraz szukac problemu odłączylem radio i kostke zasilajaca silnik nawiewu (ktory robilismy) ale problem jest nadal. Z gory dzieki za pomoc i prosze o troszeczke wyrozumialosci
Powrót do góry
geldmarket

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Deawoo lanos 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Sty 2018, 21:47
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!


nie pomoge ci za bardzo ale kiedys am sie bawiłem w kostakach miedzy innymi od stacyjki i po czasie tez miałem problem polegajacy na tym ze silnik po odłaczeniu stayjki nadal pracował ale sam udałem sie do mechanika i ustalił ze było zwarcie na obwodzie przez skruszała izolacje zapłonu nie odcinało u mnie tyle diod nie swiecilo ale tez jakies świeciły dziś nie pamiętam dokładnie jakie . I podobno było tez trzeba zrestartowac komputer bo mial jakis bład mechanikiem jest mój kuzyn wiec ja to miałem zrobione za pare zl wiec nie wiem ile to ciebie by kosztowało
_________________
Pkt 22 RF
Powrót do góry
owen666

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Deawoo Lanos
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Sty 2018, 22:26
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!


problem rozwiazany, dzieki za odpowiedz, poszłem szperac dalej przy samochodzie i zwrocilem uwage ze bezpieczniki nie zgadzaja sie ze schematem, zaczelem wyjmowac i wkladac kazdy po kolei az doszlem do ostatniego przed pustym otworem na bezpiecznik, wyjolem go i diody zgasly a wlozylem go o jedno miejsce wyzej, no i puzzle zaczely nabierac kolorów, klopoty zaczely sie mniej wiecej od momentu gdy z kumplem robilismy nawiew a pamietam ze szperal cos przy bezpiecznikach sprawdzal je a gdy trafilo mu wlozyc to widocznie włozył w luke ktora wg schematu nie odpowiada za nic
Jeszcze raz wielkie dzieki za posta
Powrót do góry
Rumburaczek

Czytelnik



Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Nubira
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Sty 2018, 12:58
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!


Chcesz powiedzieć, że wystarczy włożyć jeden dodatkowy bezpiecznik i to będzie równoznaczne z przekręceniem kluczyka w stacyjce ? Smile - to może jeszcze jakiś przycisk, który pokręci rozrusznikiem i odpali samochód.
_________________
Pkt 22 RF
Powrót do góry
owen666

Czytelnik



Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Deawoo Lanos
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 31 Sty 2018, 11:13
Temat postu:

( Daewoo Lanos ) Silnik pracuje bez kluczyka !!! POMOCY!!


Troszke zle mnie zrozumiales, nie wkladalem zadnego dodatkowego bezpiecznika, chodzi o to ze w kabinie jest okolo 20 bezpieczników 10 po lewej 10 po prawej, z tym ze po lewej jest 10 miejsc na bezpieczniki a wlozonych bylo 9, mysle ze ten jeden bezpiecznikl którego nie ma w innych autach odpowiada moze za klime albo cos innego czego w moim aucie nie ma i według schematu ten slot po prostu u mnie nie odpowiada za nic.
Gdy kumpel grzebal mi w samochodzie wyjął jeden i tym samym miał dwa sloty do włozenia bezpiecznika no i los chciał ze sie pomylił i włożył nie tam gdzie trzeba, stad te wszystkie problemy mam nadzieje ze tym razem wyjasniłem
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 31 Sty 2018, 11:13
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Lanos »

Opinie o samochodach Daewoo Lanos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System