Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Strefa kobiet ) nasze pociechy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TALITAWAWA86

Czytelnik



Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wejherowo
Posiadane auto: Lancia Y
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 13 Lis 2014, 23:09
Temat postu:

prezent dla dziecka


Witam wszystkich cieszę się że jest tu dział w którym możemy pisać o swoich pociechach... nadchodzą święta o czym mówią już wystawy sklepowe i reklamy dla dzieci w związku z czym mój synek pisze już listy do świętego mikołaja zażyczył sobie konsolę Xbox 360 i w zestawie kinect oczywiście, nie wiem jednak czy jest to odpowiednia zabawka dla pięcio letniego chłopca dlatego chciałbym zapyta was o zdanie co myślicie o takim prezencie dodam jeszcze że według mnie jest on dość drogi ale większość jego kolegów ma już taką konsolę z tym że mają oni starsze rodzeństwo.
Powrót do góry
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Pią 14 Lis 2014, 23:22
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


I dla tej "pociechy" zarejestrowałeś się na forum motoryzacyjnym, aby szukać działu "nasze pociechy".., no rewelka. Pierwszy post z tego konta.., szkoda, że nie dot. zagadnienia motoryzacyjnego. Możesz się zrehabilitować i zapytać, jakie autko-zabawkę kupić malcowi, a nie Xbox-a Laughing Będzie to choć ciut związane z forum Surprised
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
MrCharissa1177

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: Nissan Primera P12
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 15 Lis 2014, 13:23
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


Kolega ma poważny problem, można mu doradzić Wink Jak dla mnie to najlepszym prezentem dla pięciolatka jest rower, hulajnoga, łyżwy, narty, rolki, rakieta do tenisa - cokolwiek, byle by sobie nie psuł wzroku przed ekranem. Na Xboxa przyjdzie jeszcze czas, o ile w ogóle przyjdzie. Teraz produkują świetne samochody zdalnie sterowane! Z taką zabawką to i w pomieszczeniu, i na podwórku, a wariacji na temat możliwości samochodu teraz jest wiele. To będzie rozwijająca zabawka - nie jakieś urządzenie, które po jakimś czasie się znudzi.
Powrót do góry
KajkaM

Debiutant



Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Cze 2015, 12:54
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


Pięciolatki dziś najbardziej chcą grać na Play station i na tablecie.
Moja córka dostała zestaw do karaoke i teraz nie mogę jej wyrzucić do ogrodu.
Ale to fajne przynajmniej dlatego, ze spiewają razem z koleżankami, więc się uspołecznia Smile
Powrót do góry
Minog

Czytelnik



Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń
Posiadane auto: Megane
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Paź 2015, 13:33
Temat postu:

rękawiczki?


Ja swojej pociechy nie mam, ale dla chrześniaczki zamówione już rękawiczki z wielkim odstającym króliczkiem Smile Mała ma 3 latka i ponoć nie lubi nosić rękawiczek, a myślę, że "rękawiczki zabawki" zachęca ją do tego Smile Co myslicie na ten pomysł? Smile Do rękawiczek oczywiście będzie jeszcze interaktywna gra że łączy naukę z zabawą Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 21 Paź 2015, 13:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
kocorek

Czytelnik



Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): rzeszów
Posiadane auto: bmw
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lis 2015, 03:29
Temat postu:

odadzam kategorycznie plastation


lepiej nie kupować czegoś takiego jka tablet playstation bo potem się dziecka ood tego nie odciagnie a strasznie one psują oczy mam problem z moją córą dostała od dziadka tablet teraz co chwile tyllko kotkaaaa
_________________
mam na imię paweł mam 23lata i jestem na czwartym roku studiów na kierunku germanistyki moim marzeniem jest wyjechac za granice do niemiec w wolnym czasie chodze do siłowni oraz do kina
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
SoulRea

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
Wysłany: Pią 20 Lis 2015, 09:16
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


Nie zabieraj 5-o latkowi dzieciństwa kupując mu X-boxa lub Play-a. Dziecko powinno w tym wieku być aktywne , uśmiechnięte i szczęśliwe, a nie zapatrzone i zamulone przed ekranem telewizora. Na to jeszcze przyjdzie czas. Ten świat już staje na głowie i tym bardziej nie pchajmy dzieci w jego wir.

Rowerek myślę jest bardzo dobrym rozwiązaniem lub coś podobnego MrCharissa1177 opisał to rewelacyjnie.
_________________
Powrót do góry
mike12

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): rzeszów
Posiadane auto: scoda fabia 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Lis 2015, 16:31
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


tak jak większość odradzam zakupu konsoli czy innych tego typu rzeczy nie dosć zeprzez to dzieci robią się bardziej agresywny to traca czas i psują wzrok..lepiej coś innego wymyślić moze jakąs ksiązkę puzzle czy nawet jakąs perkuję do gry czy pianino
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
basienka80

Czytelnik



Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Stalowa Wola
Posiadane auto: Fiat punto II 1,2 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Lip 2016, 17:25
Temat postu:

Re: ( Strefa kobiet ) prezent dla dziecka


Również odradzam wszystkiego rodzaju konsole itp. Dziecko się wciągnie i będzie cały czas grało. To plaga tych czasów że dzieci nie wychodzą z domu i zamykają się w wirtualnym świecie. Już lepiej kupić jakieś interaktywne klocki Lego czy książke Fantasy. Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Strefa kobiet ) nasze pociechy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Strefa kobiet ) nasze pociechy






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System