Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo ) Problemy z podłączeniem radia (Lanos)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adi253

Czytelnik



Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Daewoo Lanos 1.5 16V 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 11 Mar 2014, 22:35
Temat postu:

Problemy z podłączeniem radia (Lanos)


Witam. Parę dni temu kupiłem lanosa, który nie miał radia. We wcześniejszym samochodzie miałem Pioneera, który działał normalnie, ale żeby podłączyć g odo lanosa potrzebowałem przejściówki ISO, którą zakupiłem. Myślałem, że samo podłączenie wystarczy i nie będzie sprawiać problemów. Myliłem się... Od razu po podłączeniu kostek i tak dalej rozległ się szum w głośnikach. Samochód był wyłączony, a kluczyki ze stacyjki wyjęte, a samo radio nie włącza się bez zapłonu. Nie mam pojęcia o co może chodzić z tym szumem. Po jakimś czasie niby przechodzi, ale tylko gdy, np. przekręcę kluczyk znowu zaczyna szumieć. Dodatkowo nie odbierają stacje radiowe, chociaż antena jest, niby powyginana, ale zawsze. Czy ktoś wie o co może chodzić ? Z góry dziekuję za pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System