Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Lanos ) Daweoo Lanos problem na Pb95 i LPG



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ddasd909

Czytelnik



Dołączył: 08 Paź 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): TRN
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Paź 2013, 02:48
Temat postu:

Daweoo Lanos problem na Pb95 i LPG


Witam drogich "forumowiczów", chciałbym prosić poradę na temat samochodu Daweoo Lanos 1,5 16v otóż problem brzmi tak: samochód jakiś miesiąc dwa miesiące temu był w serwisie gazu był podpięty mechanik stwierdził że filtr gazu do wymiany, świece oraz kable (samochód w trasie do Gdańska strasznie strzelał ale na benzynie było wszystko okej) jestem częstym użytkownikiem pojazdu lecz nie jest on moją własnością ostatnio zauważyłem że pojazd jakoś inaczej chodzi i tak o to na benzynie gdy nie jest rozgrzany potrafi się dławić bardzo mocno wtedy szarpie (musi być rozgrzany do normalnej temperatury pracy nawet jeśli chwilę postoi i potem znów będzie eksploatowany na benzynie to wciąż się dławi/szarpie) Natomiast na LPG gdy jest zimny jest wszystko okej jest zdolny do jazdy, lecz gdy się rozgrzeje traci na obrotach i strzela bo ma jakby za małe obroty.. Ale gdy jest zimny świeżo odpalony wszystko jest okej a ciepły nie daje rady.. Chciałbym również zauważyć że silnik jeździ już około 17 tyś km na tym samym oleju całkowity przebieg to 136 tyś km, kolejną wiadomością jest fakt że gdy samochód był w serwisie gazu mechanik stwierdził że parownik jest do wymiany.. I teraz pytanie czy to przez olej dławi się na benzynie bo ma złe właściwości czy coś innego ? Jak wspomniałem jestem użytkownikiem ale nie jestem właścicielem pojazdu, od kiedy ta sytuacja się dzieje nie użytkuję pojazdu ale właściciel nie widzi w tym nic złego ani w pracy silnika ani w tym że już jest 2 tyś km po wymianie oleju, co o tym sądzicie? Przepraszam za jakiekolwiek błędy (jestem tu nowy)
Powrót do góry
Qnisz

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 811
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: niegdyś Mercedes W140 S320 LPG; Mercedes W220 S500 306KM 2000; Chysler Grand Voyager LE 3,3 LPG 2000; Honda CBR 1100 XX 164KM
Piwa: 38/0
Wysłany: Wto 08 Paź 2013, 08:28
Temat postu:

Re: ( Daewoo Lanos ) Daweoo Lanos problem na Pb95 i LPG


Ja bym zaczął od początku:
1. zrobić serwis okresowy (olej, filtry, sprawdzić układ zapłonowy)
2. przywrócił poprawne działanie na benzynie
3. zająć się na koniec instalacją LPG
_________________
www.qnisz.pl
Silniki Falowniki
Motoreduktory
Przekładnie
Wibratory Przemysłowe
'ZPA'
Powrót do góry
skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Lanos »

Opinie o samochodach Daewoo Lanos - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Lanos ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System