Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo Matiz ) silnik gaśnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Matiz ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zbigniew Pazdyka

Czytelnik



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Lip 2008, 19:53
Temat postu:

silnik gaśnie


W Matizie 0,8 z 1999 r. przebieg 80000 km. od dwóch lat usiłuję naprawić w serwisie Daewo następującą usterkę:
samochód gaśnie okresowo np. 3,4 razy w miesiącu a gdy jest wilgotno lub pada deszcz, 3,4 razy dziennie, przy dojeżdzaniu do skrzyżowania, zatrzymywaniu się na światłach i nie daje się ponownie uruchomić. Nie wcześniej niż po 30 minutach można jechać dalej. Bywa i tak że usterka nie występuje przez 2m-ce. W serwisie wymieniono już moduł rozdzielacza ( czujnik optyczny ) i jakiś inny, modulator, przewody zapłonowe,świece,instalcję elektryczną weryfikowano 4 razy ,dignozowano skanerem 2 razy. Holowany do serwisu nigdy nie był bo żaden holownik nie przyjedzie w ciągu 30 minut , a po tym czasie usterka nie wystepuje. Podczas ostatniej naprawy poradzono mi sprzedać ten samochód. Proszę szanownych użytkowników forum moze ktoś spotkał się z podobnym problemem i mógłby mi odpowidzieć.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
michaslbn18

Czytelnik



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Daewoo Leganza CDX 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Lip 2008, 13:09
Temat postu:

Re: ( Daewoo Matiz ) silnik gaśnie


NA 90% KOLEGO CEWKA IMMOBILISERA NA STACYJCE JEŚLI MASZ IMMOBILISER
Powrót do góry
bogusia30

Czytelnik



Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 26 Lip 2008, 13:14
Temat postu:

silnik gaśnie


Witam posiadam Matiza z 1999r. i od pewnego czasu również próbuje usunąć usterke związaną z gasnącym silnikiem opisane przez pana (Pazdyka) problemy z silnikem wystepuja również w moim samochodzie. Mój samochód podobnie byl juz w wielu warsztatach czuje sie bezsilna dlatego chce zapytac czy ten problem tkwi w cewce immobilajzera czy ktoś to sprawdzał. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
radziokt

Czytelnik



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): piła
Posiadane auto: matiz, kadett Gsi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lip 2008, 10:01
Temat postu:

Re: ( Daewoo Matiz ) silnik gaśnie


Witam!!!
Problem na 99% tkwi w aparacie zapłonowym,lub module sterującym, znajomy mial takie same objawy. Mogl śmigac przez miesiac i nic sie nie dzialo, a czasami jak matizkowi zaczelo odbijac to nie mogl za zadne skarby odpalic!!! Dzialo sie tak przewaznie gdy bylo wilgotno, ale ogolnie nie bylo w tym jakiejś wiekszej zależności.
Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
oskarmarek

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: MATIZ TOP 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Lis 2009, 19:59
Temat postu:

witam


mój matiz od nowości nie lubi wilgoci był parę razy w ASO i powiedzieli że ten typ widać tak ma
co ciekawe zostawiłem auto w serwisie na noc aby mogli odpalić go rano a to była jesień jak dziś oczywiście po przyjeździe do serwisu powiedzieli że odpalił bez problemu pytając gdzie stał powiedzieli że na warsztacie "garaż" a mówiłem że stoi na ulicy oczywiście nikt nie wie do tej pory co mu jest a były wymieniane świece i kable przegląd aparatu zapłonowego itp. dołożyli miedziany pasek do masy nie wiem po co i do dziś tak zostało ma chęć to zapali innego dnia nie
widać potrzebny jest garaż
pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 08 Lis 2009, 19:59
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo Matiz ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Daewoo Matiz »

Opinie o samochodach Daewoo Matiz - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo Matiz ) Porady, problemy techniczne






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System