Daewoo

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyksiążkiopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Daewoo ) Jakie radio matiz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Badger

Czytelnik



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: Matiz
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 20 Lut 2011, 21:29
Temat postu:

Jakie radio matiz


Witam, ostatnio wszedłem w posiadanie Matiza i chciałbym zamontować sobie jakieś radyjko, sprzęt nie musi być super wypasiony. Zależy mi jedynie na możliwości odtwarzania z USB lub SD (np z Pendrive).
Na forach widywałem posty posiadaczy matiza, których zakupione radia nie chciały pasować, pomyślałem więc, że spytam zorientowanych w temacie jako iż jestem totalnym żółtodziobem Very Happy

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc Smile



Dziękuje Panu na dole ;p


Ostatnio zmieniony przez Badger dnia Pon 21 Lut 2011, 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
archive_25

Auto Maniak



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 3887

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
Wysłany: Nie 20 Lut 2011, 22:05
Temat postu:

Re: ( Daewoo ) Jakie radio matiz


na forum i gorąco zachęcam do dokładnego wypełnienia Profilu [m.in. silnik, rocznik, wersja, moc]. Może się to w przyszłości przydać.

Przeniosłem Twój wątek do właściwego działu (Car, Audio...).
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Pon 21 Lut 2011, 20:24
Temat postu:

Re: ( Daewoo ) Jakie radio matiz


Witam. Mam matiza i montowałem w nim sam osobiście radio co prawda to z 8 lat temu, ale i wtedy jak i teraz nic się nie zmieniło odnośnie miejsca przeznaczonego na radio. Jak już pisałem montowałem i na 100% pasuję każde narmalne radio o standardowych wymiarach. Jedynie, jak masz zaślepkę to ci podpowiem, jak się jej pozbyć: mianowicie nie usuniesz jej metodą na podważenie np. wkrętakiem, bo jest przykręcona 4 wkrętami 2 z lewej i 2 z prawej strony. Żeby do nich dojść musisz zdjąc tę czarną ramkę, króra jest wokół licznika i dalej nawiewy i idzie w dół do radia, odkręcając 2 śruby pod licznikiem i jedną w kieszeni pod zaślepką radia (jest głęboko na tylnej ściance) potem będą trzymac jeszcze takie wciski typu klik (mam nadzieję, że o żadnej śrubie nie zapomniałem). wyjmujesz zaślepkę i wkładasz pół kieszeń, która jest w komplecie każdego radia rozginasz łapki i wsuwasz radio oczywiście je uprzednio podłączając

Co do radia to wybór jest ogromny z MP3 i USB markowe np. S..Y można kupić już za 250zł w Media M...t ( ja do matiza kupowałem jeszcze na kasety te 8 lat temu i płaciłem 800zł za PAN...IK.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Badger

Czytelnik



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: Matiz
Piwa: 0/2
Wysłany: Wto 22 Lut 2011, 15:29
Temat postu:

Re: ( Daewoo ) Jakie radio matiz


Dziękuje Panu up, o taka odpowiedz mi chodzilo Smile
Temat do zamkniecia, leci piwko ;]
Powrót do góry
Cyfrowy 5

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość / region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
Wysłany: Sob 26 Lut 2011, 18:56
Temat postu:

Re: ( Daewoo ) Jakie radio matiz


Kilka tanich radyjek.

http://www.youtube.com/watch?v=G97Eh2Sqras&feature=BF&list=PL2E65C7B61A210F03&index=59
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 26 Lut 2011, 18:56
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum DAEWOO Forum Strona Główna -> ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Daewoo ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System